Siemens predstavil na veľtrhu IFA v Berlíne svoje najmodernejšie riešenia

Siemens predstavil na veľtrhu IFA v Berlíne svoje najmodernejšie riešenia

12. 03. 2024

V Berlíne sa každoročne koná jeden z najvýznamnejších veľtrhov spotrebnej elektroniky na svete, ktorého sa pravidelne zúčastňujú najinovatívnejšie spoločnosti z celého sveta. Za nami je IFA 2023, ktorá bola opäť veľkolepá, obrovská a plná horúcich noviniek zo sveta technológií.

Výstava je otvorená verejnosti, no nechýbajú na nej novinári a odborníci z oblasti spotrebnej elektroniky. Návštevníci majú jedinečnú možnosť spoznať nové produkty, no najmä získať dôležité kontakty. 

Siemens s obrovským stánkom

Ako už býva zvykom, na IFA 2023 v Berlíne nechýbala ani spoločnosť Siemens, ktorej opäť patril jeden z najväčších stánkov. Siemens má naozaj široké portfólio produktov a služieb, no tentokrát so sebou priniesol tie, ktoré je možné využiť v bežnej domácnosti. 

Išlo o najmodernejšie technológie z oblasti prania, varenia alebo smart home celkovo. Čo všetko mohli návštevníci vidieť?

Najzaujímavejšie boli živé kuchárske show, počas ktorých predvádzali svoje kulinárske umenie špičkoví šéfkuchári s pomocou zariadení a technológií Siemens. Práve tieto názorné ukážky vzbudzovali u návštevníkov pozornosť a tešili sa mimoriadnej diváckej účasti.

Najnovšie umývačky riadu

Počas veľtrhu Siemens predstavil aj úplne nové umývačky riadu, ktoré sú zamerané na zníženie spotreby. Platí že dve tretiny portfólia umývačiek riadu od Siemensu majú energetický certifikát A alebo B. Pre konečného spotrebiteľa to znamená jediné - úsporu energie, čo sa pozitívne prejaví aj v jeho peňaženke. 

Dôležitou súčasťou technológií od spoločnosti Siemens je aj umelá inteligencia, vďaka ktorej môžu zariadenia fungovať lepšie a energeticky efektívnejšie.

Buďte smart s aplikáciou Home Connect

Všetky smart zariadenia od Siemens je možné prepojiť prostredníctvom aplikácie Home Connect, vďaka ktorej používatelia získajú možnosti, o ktorých doteraz ani len netušili. Zistia, že spotrebiče môžu pracovať lepšie a presne tak, ako si to predstavujú. 

Navyše, ovládať ich môžu priamo cez aplikáciu, a to aj v čase, keď nie sú doma. 

Stačí len položiť prst na displej telefónu alebo tabletu a smart spotrebiče Siemens sa o všetko postarajú. Či už ide o pečenie, chladenie, starostlivosť o bielizeň, umývanie riadu alebo varenie.

Súčasťou výstavy boli aj inteligentné kávovary Siemens, ktoré fungujú s aplikáciou Home Connect. Tie môžu byť voľne stojace, ale aj zabudované, takže nenápadne zapadnú do dizajnu každej modernej domácnosti.

Pozornosť bola venovaná aj sušičkám a kombinovaným práčkam so sušičkami. Aj v ponuke týchto zariadení je možné nájsť také, ktoré dokážu komunikovať s aplikáciou v smartfóne. Najmodernejšie technológie sú dostupné aj tu, keďže práčky aj sušičky sa môžu pochváliť nízkou energetickou náročnosťou a zároveň disponujú všetkými trendovými funkcionalitami.

 

Sdílet článek

Chcete vediet viac? Napíšte nám

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vyplnené osobné údaje budeme spracovávať za účelom spracovania vášho dopytu alebo dotazu. Vďaka tomu vám budeme môcť čo najskôr odpovedať a vyriešiť vašu požiadavku. Pre viac informácií kliknite tu.